رفتن به محتوای اصلی
چسب موبر

چسب موبر

https://www.sajadchasb.com/?p=8188

برای زدودن موهای زائد راه های زیادی وجود دارد که ساده ترین آن را به طور اطمینان میتوان استفاده از چسب موبر که به شکل پد موم اپیلاسیون و موم دار تولید شده است دانست. البته برخی از رول های بدون موم موجود هستند که برای استفاده از آنها باید مراحل خاصی را انجام داد. اما استفاده ازچسب موم دار که خود آنها از قبل موم چسبانی شده و اماده اپیلاسیون بدن است بسیار آسان و سریعتر از روش های دیگر می باشد.

این پدها که زمان بسیاری از پخش و تولید آنها نمیگذرد به دلیل سهولت استفاده و قیمت مناسب جایگزین خوب و سریعی برای دفع موهای زائد بدن به رقم می رود و حتی با توجه به حجم کم ، آنها را میتوان حتی در مسافرت و… هم همراه داشت. از دیگر مزیت های آن این است که از آنها میتوان برای بخش های مختلف بدن استفاده کرد و رایحه های گوناگونی دارد که ارسال آن به صورت رندوم می باشد، همچنین توجه داشته باشید که این پدها دارای مارک های مختلفی است که این فروشگاه بر اساس کیفیت و قیمت روز بهترین مارکها را با بهترین کیفیت با انتخاب خود شما برای مشتریان عزیز ارسال میکند. استفاده از این روش مو زدایی یا اپیلاسیون نسبت به روش های دیگر مانند استفاده از دستگاه های وکس قابلمه ای یا خشابی، استفاده از اسپری های موبر و یا کرم های موبر بسیار سریعتر و ساده تر است.با کمک نوار موبرخیلی سریع، راحت و تنها در چند مرحله ساده بدون نیاز به مراحل آماده سازی مانند گرم کردن موم و مالیدن آن به محل مورد نظر از آن استفاده کرد.

همنچین خیلی از سالن های آرایشی معروف و بزرگ برای اپیلاتور از این موک های رولی استفاده میکنند که علاوه بر کیفیت مو زدایی آن سرعت کار خود را بسیار بالا می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بازگشت به بالا